"  Küçük dokunuşlar büyük mucizeler yaratır.  "
Vücut Estetiği

BBL Brezilya Popo Estetiği

    BBL Brezilya Popo Estetiği operasyonu dünya üzerinde en çok rağbet gören estetik operasyonların başında geliyor. Bizim en sık yaptığımız operasyonlarda birinci sıradadır.


     Brezilya popo estetiği 360 derece liposuction (karın, yanlar, sırt, bel) ile alınan yağların popo hacmini artırmak ve şekillendirmek için popoya enjeksiyonunun yapıldığı bir prosedürdür. BBL Brezilya Popo Estetiği operasyonu vücudunda yeterli yağ olan ve operasyon için herhangi bir engeli olmayan 18 yaş üstü tüm hastalarda uygulanabilmektedir.

     Popoya enjekte edilen yağın % 40 kadarı operasyondan birkaç ay sonra eridiği için operasyonda gerekenden daha fazla yağ enjekte ediliyor . Bunun sebebi ise erime tamamlandığında geriye hastanın ihtiyacı olan yağın popoda kalmasıdır. BBL Brezilya Popo Estetiği operasyonu ortalama 3 saat sürmekte olup bir gece hastanede dinlenmenizi gerektiriyor. Taburcu olduktan sonra hasta gündelik yaşantısına devam edebilir durumda oluyor.4-5 gün sonra ilk kontrolün ardından hasta için BBL Brezilya Popo Estetiği operasyon süreci tamamlanmış olup yaşadığı şehir-ülke ye dönüş yapabilir. Hasta operasyondan sonra giydirilen özel korseyi 6 hafta süresince, popo estetiği için özel üretilen popo yastığını ise ortalama 2 hafta kullanması gerekmektedir.

     Brezilya popo estetiği operasyonu sonucunda daha dik, daha çekici göz dolduran popoya sahip olan hastaların öz güven problemi de ortadan kalkmaktadır.