"  Küçük dokunuşlar büyük mucizeler yaratır.  "
Hakkımızda

Biz Kimiz?

    Zeyneplestetik 2016 yılında, Türkiye'deki rehberiniz sloganı ile yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarına ekonomik, kaliteli ve benzersiz bir sağlık turizmi deneyimi sunmak için Zeynep KAYA tarafından kurulmuştur.


     Zeyneplestetik ekibi olarak hastalarımızın yararı ve memnuniyeti için tüm gücümüz ile çalışmaktayız.

     Hastalarımızın memnuniyetini her şeyin üstünde tutar ve bu doğrultuda özenle birlikte çalıştığımız cerrahları seçtik.

" Her hastamız Ailemizin bir üyesidir. "

     Tedavi ve bakımını özenle yapar, gelişen ve değişen hizmet koşullarına göre size en iyi hizmeti verebilmek için bilgilerimizi güncel tutup sizlerin geri bildirimleri sayesinde daha da çok gelişmekteyiz.

     Zeyneplestetik için öncelik her zaman misafirlerimizin sağlığı ve güvenliğidir. Peki bunun için Zeyneplestetik ne yapar?

     Başta Türkiye'de işini seven ve mükemmel sonuçlar elde eden Doktorlarımız ve büyük bir çalışma ekibi ile beraber yürüyoruz. Konaklamanız için İstanbul'un nadide otelleri ile sizin için anlaşma yaptık. Transferiniz için VIP araçlar ve tecrübeli şoför arkadaşlarımız ile konforlu ve güvenli seyahatinizi sağlıyoruz.

" Estetiğin göz bebeği İstanbul Nişantaşı ve Zeyneplestetik sizin için burada. "

     Ameliyattan önce bize kolayca ulaşabileceğiniz gibi sonrasında da bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz: Size sözümüz bizden ayrılsanız bile, mutlu olduğunuzu duyana kadar sizi bırakmayacağız.

“ Zeyneplestetik, Türkiye estetik cerrahide dünya markası ”

     Başarılı estetik ameliyatlar ile adını dünyaya duyuran Zeyneplestetik ekibi olarak, yurt dışından hasta akışının her geçen gün arttığını gurur duyarak belirtirim.

     Biz sizin konfor ve güvenliğiniz için herseyi düşünüyoruz. Konforlu ve güvenli bir sağlık turizmi deneyimine sahip olmak için bize ulaşmanız yeterli.